Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; Tahammül kalmadı manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 15 Mayıs 2017 Pazartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

15 Mayıs 2017 - 06:49

Yeni haftanın ilk iş gününe girilirken Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 15 Mayıs 2017 Pazartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

15 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Vakıfbank Dünya Şampiyonu, Trafik cezası SMS'le gelecek, Zübeyde hanım unutulmadı, Atatürk'ün bilinmeyen notları, YPG-DAEŞ anlaştı, Afrin ve Amanos kalkanı, İki işe bir astsubay,Belediye başkanına yumurtalı saldırı, İşte Bozdağ'ın FETÖ delilleri, Savunma sanayi şaha kalktı, Fransa'da Macron dönemi başladı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika'ya yapacağı kritik ziyaret öncesinde Çin'de konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ile ittifaka gölge düşerse biz de başımızın çaresine bakmalıyız dedi haberine yer veren gazete, "Tahammül kalmadı" manşetini attı.

İzmir'in Buca ilçesinde dün en acı Anneler Günü yaşandı haberine geniş yer veren gazete, "Böyle acı görülmedi" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mayıs 2017 Pazartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..