Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 15 Temmuz Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 15 Temmuz Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? "Dimdik ayakta" manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 15 Temmuz 2017 Cumartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

15 Temmuz 2017 - 09:27

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 15 Temmuz 2017 Cumartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Temmuz 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

 Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye FETÖ teröristlerine karşı 15-16 Temmuz 2016'da ikinci kurtuluş savaşını verdi. Ülkeyi bir gecede ele geçirebileciğini sanan caniler, karşısında milleti buldu. O gece tüm Türkiye, ülkesini kanının son damlasına kadar korumaya ant içti. Kimi tankların önüne yattı, kimi göğüsünü mermilere siper etti. 250 vatandaşımız şehit düştü, 2 bin 193'ü gazi oldu. Şimdi eskisinden daha da güçlü, dimdik ayakta duran Türkiye, bugünün borçlu olduğu şehitlerini ve gazilerini saygıyla selamlıyor haberine geniş yer veren gazete "Dimdik ayakta" manşetini attı.

15 Temmuz 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Temmuz 2017 Cumartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..