Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Kimseye ders verme hakları kalmadı, Baştan sona ihmal manşetlerini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 16 Mart 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

16 Mart 2017 - 06:58

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 16 Mart 2017 Perşembe sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

16 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Güneş enerjisinde 1.3 milyar dolar'lık yarış, Çok iyi köprü, Kartal tur peşinde, Minik Asmin ilik bekliyor, Torun maaşı yine toruna, ÖSYM'den geri adım: KPSS'de her oturum 40 TL, FED'den faiz artışı, Diyarbakır'da PKK'dan hain tuzak: 2 şehit, Sınırda DAEŞ operasyonu, Kılıçdaroğlu: İnsanoğlu hata yapar, Bakan Kaya: Dünya sessiz kalmamalı başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana Aladağ'da 11'i çocuk 12 kişinin can verdiği yurt yangınını araştıran bilirkişilerin TBMM'ye sunduğu raporda facianın göz göre göre geldiği belirtildi haberine yer veren gazete, "Baştan sona ihmal" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar'da Rotterdam ile İstanbul'un kardeş şehirler olduğunu belirterek. Başbakanımıza söyledim. Hemen İstanbul Belediye Başkanımıza söyleyelim, tek taraflı olarak bunlarla o kardeşlik akdini bozsun. Bu tür insanlarla kardeş şehir olmamız mümkün değil dedi haberine yer veren gazete, "Kimseye ders verme hakları kalmadı" manşetiyle habere yer verdi.

Başbakan Yıldırım, Alman olsun, Hollanda olsun nüfusun çoğu, orada yaşayanların büyük bir kesimi Türkiye'ye karşı düşman değil haberine yer veren gazete, "Bizsiz işleri rast gitmiyor" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

16 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..