Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 17 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 17 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seçimi kazandın bizi kaybettin, Öksüz firarında 28 isme yasak manşetlerini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 17 Mart 2017 Cuma sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

17 Mart 2017 - 07:16

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 17 Mart 2017 Cuma sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

17 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kartal çeyrek finalde, Baba olmak istiyor, Etna patladı: 10 yaralı, Etiketteki tehlike, Hollanda'dan geri adım, İmzalar en uzun köprü için atıldı, Başbakan Yıldırım: Yurt dışı için koordine uyarısı, CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Başbakan'ı ben savunuyorum, Libya'da Türk gemisi battı: 7 kişi kayıp, YGS'de silmeyen silgi polemiği başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz'un kara kutusu Öksüz'ün firarına ilişkin soruşturmada üst düzey istihbaratçı polis ve memurlara adli kontrol ile yurt dışı yasağı geldi haberine yer veren gazete, "Öksüz firarında 28 isme yasak" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sakarya'daki konuşmasında Hollanda Başbakanı'na Ey Rutte, seçimde birinci parti olmuş olabilirsin ama bilesin ki Türkiye gibi bir dostunu kaybettin dedi haberine yer veren gazete, "Seçimi kazandın bizi kaybettin" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

17 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..