Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; İİlişkimizi kimse yenemeyecek manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 17 Mayıs 2017 Çarşamba sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

17 Mayıs 2017 - 07:05

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 17 Mayıs 2017 Çarşamba sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

17 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında,  En genç Hakkari, 200 milyon TL, Üç konsere 1.2 milyon tl Dönüşü muhteşem olacak, Yapılandırma hakkında her şey,Maçka'da 1 şehit, TÜBİTAK'a sızıntı ABD'nin üzerinden, Zap ve Metina'da 11 PKK'lı öldürüldü, Tel Aviv'de büyük buluşma İsrail ve Türkiye tarih yazacak mı, OHAL komisyonu göreve başladı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, tarihi dönüm noktası diye tanımladığı Beyaz Saray'daki görüşmenin ardından ABD'nin  YPG'ye desteği ve Gülen'in  iadesi konusunda önemli mesajlar verdi; Trump ABD-Türkiye ilişkilerini övdü haberine geniş yer veren gazete, "İlişkimizi kimse yenemeyecek" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mayıs 2017 Çarşamba Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..