Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Yeni atılım dönemi manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 19 Mayıs 2017 Cuma sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

19 Mayıs 2017 - 07:10

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 19 Mayıs 2017 Cuma sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

19 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında,  19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu olsun, 12'sinde cephedeydi, Atatürk'e kalan miras 1929 kuruş, Kupayı istiyoruz, İncirlik için yalvaracak değiliz, 2019'a yeni metin lazım, Borç yapılandırmada vatandaşa ikinci şns, Ev borsası kuruluyor, Çevreci çiftin katili kiralık çıktı, Derin Tarih'e toplatma, Okuma rekoru, Komşuda Deniz kurdu rahatsızlığı, Rusya iddiasını eski ajan soruşturacak, ABD resimin konvoyunu vurdu başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de demokrasi ve ekonomide yeni atılım dönemi başladığını ilan etti haberine yer veren gazete, "Yeni atılım dönemi" manşetini attı.

AK Parti'nin 12 Mayıs'ta gerçekleşecek 3. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde parti tüzüğünde de değişikliğe gidilecek haberine yer veren gazete, "Genel başkan vekilliği zamanı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mayıs 2017 Cuma Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..