Milliyet gazetesi manşetleri 19 Temmuz Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 19 Temmuz Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? "2 saatte şehir durdu" manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 19 Temmuz 2017 Çarşamba sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

19 Temmuz 2017 - 08:08

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 18 Temmuz 2017 Çarşamba sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Temmuz 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, İstanbul'da dün son 32 yılın en yüksek miktarı olarak ölçülen sağanak yağmur, hayatı durdurma noktasına getirdi. Megakente 1 saatte metrekareye 110 kilogram yağmur düşerken, 6 bin 726 kez şimşek çaktı haberine geniş yer veren gazete, "2 saatte şehir durdu" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, grup toplantısında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kontrollü darbe  sözlerine bir kez daha tepki göstererek, FETÖ Kılıçdaroğlu'nun son dönemdeki eylem ve söylemlerinden cesaret alıyor haberine geniş yer verne gazete, "Kontrollü ruhlara dikkat" manşetini attı.

19 Temmuz 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah,

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Temmuz 2017 Çarşamba Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..