Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Şehitlerden selam geldi, savaşan tüm sağlara; Kalbimize gömdük manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 2 Haziran 2017 Cuma sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

02 Haziran 2017 - 06:31

Yeni ayın ilk haftasonuna girilirken Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 2 Haziran 2017 Cuma sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

2 Haziran 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, İhracat tam gaz, Ekonomide canlanma, İdlib çocukları Kızılay'la güldü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak'ta helikopter kazasında şehit olan 13 kahraman askerden geriye kahramanlık destanlarının yazıldığı hüzün dolu hikayeler kaldı haberine geniş yer ayıran gazete, "Şehitlerden selam geldi, savaşan tüm sağlara; Kalbimize gömdük" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Tümg. Aydın'ı darbe girişimi öncesi ve 15 Temmuz'da gösterdiği güçlü bir duruşla hatırlıyoruz. Böyle kahramanlarla yürüyoruz haberine geniş yer veren gazete, "Güçlü bir suruş sergiledi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Haziran 2017 Cuma Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..