Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı; Ata'ya koştular manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 20 Mayıs 2017 Cumartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

20 Mayıs 2017 - 08:10

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 20 Mayıs 2017 Cumartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

20 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında,  Gurur dolu 67 yıl, Fenerbahçe-Realmadrid'i eze eze yendi; BU sefer kupa gelsin, Bir diplomayla bir dünya kurdu, Sınırda teyakkuz, İŞKUR'dan işsize YouTubeer'lık kursu, Cumhurbaşkanı 4 HSK üyesi atadı, Şimşek; İyi BES'lendik, Turizmcinin yüzü güldü başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Ankaralı gençler 19 Mayıs'ta Anıtkabir'e akın ederken, Batman'dan Samsun'a, Şırnak'tan İzmir'e meydanlar ve caddelerde büyük coşku vardı haberine yer veren gazete, "Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlandı; Ata'ya koştular" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Mayıs 2017 Cumartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..