Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 21 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 21 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi güncel olaylara geniş yer ver verdi. 1. sayfasında bu sabah Milliyet'te hangi başlıkları var? El bab'dan sonra da varız manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 21 Şubat 2017 Salı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

21 Şubat 2017 - 06:55

Milliyet gazetesi hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu.  21 Şubat 2017 Pazartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

21 Şubat 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, O ses yılın sporcusu, Kira gelirini kaçırma, kazan, 1 kuruş aranıyor, Arama motorumuz olsun yaani, Büyükanne maaşına 105 bin başvuru başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Binali Yıldırım, Rakka operasyonunun ABD'yle NATO ortaklığına yakışır şekilde yürütülmesi gerektiğini söyledi habere yer veren gazete, "El bab'dan sonra da varız" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu'nda, Başbakan Yıldırım'ın Almanya ziyareti, ABD Başkan Yardımcısı Pence'le görüşmesi, olası Rakka operasyonu gündeme geldi habere geniş yer veren gazete, "Bu görüşmeler hayra alamet" başlığıyla haberi duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast ve şike kumpası davaları başladı haberine yer veren gazete, "Hesap zamanı" manşetiyle haberi okuyucusuna verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

21 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..