Milliyet gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Saldırgannın hedefi parlamentoydu: Londra'da terör, Erdoğan'dan Merkel'e sert tepki: Haydut muamelesi yapacağız manşetlerini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 23 Mart 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

23 Mart 2017 - 07:14

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 23 Mart 2017 Perşembe sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Gillette-Milliyet yılın sporcusu Ödülleri sahiplerini buldu: Yılın sporcusu Taha Akgül, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Ali Koç bu özel günün anısına Arçelik marka bir buzdolabı imzaladı: Güçler birleşti, CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Endişe etmeyin Evet çıkmayacak, Hepimiz bir bütünün parçasıyız, Suriye'den keskin nişancı ateşi: 1 Şehit, Hasat mevsimi Türkçe olimpiyatı, Kimsesiz çocukları kullanmışlar, Bonzaili ölüm mangalı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Londra'da dehşet dolu saatler yaşandı. Bir saldırgan arazi aracıyla Westminster Köprüsü'ndeki yayaları ezerek parlamento binası önüne geldi. Burada bir polisi bıçaklayarak öldürdü haberine yer veren gazete, "Saldırgannın hedefi parlamentoydu: Londra'da terör" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Almanya Başbakanı Merkel'in Türkiye'ye yönelik tutumunu sert tepki göstererek, Türkiye olunca hemen yüzlerine bir maske takıyorlar. Biz de bu şekilde maskeyle karşımıza çıkanlara artık haydut muamelesi yapma kararı aldık haberine geniş yer veren gazete, "Erdoğan'dan Merkel'e sert tepki: Haydut muamelesi yapacağız" manşetini attı.

Türkiye 2023'e kadar 2 milyon yabancı hastaya 7 milyar dolarlık sağlık hizmeti vermeyi planlıyor haberine yer veren gazete, "Sağlık turizmi seferberliği" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

TİKAD Kurulu'nda konuşan Başbakan Binali Yıldırım, 23 il için teşvik programını hatırlatarak, Türk iş kadınlarına Hanımefendiler gösterin kendinizi diye seslendiği habere yer veren gazete, "Destek bizden yatırım sizden" başlığıyla duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mart 2017 Perşembe Milliyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/6172026.jpg