Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 23 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 23 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Darbeciler halk önünde manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 23 Mayıs 2017 Salı sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

23 Mayıs 2017 - 07:49

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 23 Mayıs 2017 Salı sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

23 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Bu daha ilk, İnsanlık Süper Ligi şampiyonları, Memura daha fazla tatil, ABD'ye koruma notası verildi, MYK ve kabine heyecanı, CHP'den 32. madde hatırlatması, Asıl amaç kucaklaşmak, Reina yerle bir oldu, Akıl almaz kaza başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Akın Öztürk'ün de yer aldığı darbeciler ilk kez hakim karşısına çıkarken, kelepçeli olarak halkın önünde yürütüldü. Darbecilere vatandaş urgan attı haberine yer veren gazete, "Darbeciler halk önünde" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daki Karadeniz Ekonomik İşbirliği Teşkilatı'nın (KEİ) 25. Kuruluş Yıldönümü Zirvesi'nde konuştu haberine yer veren gazete, "Karadeniz çarşı limanlar dükkanlar" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mayıs 2017 Salı Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..