Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku

Milliyet gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Borçlu esnafa sağlık müjdesi manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 24 Mayıs 2017 Çarşamba sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

24 Mayıs 2017 - 07:10

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 24 Mayıs 2017 Çarşamba sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

24 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Ayşe Hanım Teyze Ramazan alışverişinde, Ankara'daki Afrika, En hakiki Bond'du, Polise Atak helikopteri; İlk etapta 6 tane verilecek, Terör İngiltereyi vurdu, NATO dünyayı ağırlayacak, AK Parti'nin yol haritası, Domates yetiştirmeyi kafalarına koymuşlar, Denizde gövde gösterisi, Müzik değil hukuki nota, Memur olmak isteyen 25 bin tl veriyordu, Dalga dalga operasyon başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Çalıma Bakanı Müezzinoğlu, 2 ay ve daha fazla Bağ-Kur prim borcu olan esnafın, sağlık hizmeti almasını sağlayacak düzenlemenin ayrıntılarını anlattı haberine yer veren gazete, "Borçlu esnafa sağlık müjdesi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi 184. dönem mezuniyet törenine katıldı haberine yer veren gazete, "Çapa Tıp Fakültesi Hasdal'a taşınacak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mayıs 2017 Çarşamba Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..