Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi güncel olaylara geniş yer ver verdi. 1. sayfasında bu sabah Milliyet'te hangi başlıkları var? El Bab'ın merkezinde arama tarama faaliyetleri yapılıyor manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 24 Şubat 2017 Cuma Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

24 Şubat 2017 - 06:55

Milliyet gazetesi hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu.  24 Şubat 2017 Cuma günü sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

24 Şubat 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Sıradaki gelsin, Trafikte saygı eğitimi, YGS'de kritik 15 gün, Her şey ortada, başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, TSK desteğindeki ÖSO güçlerinin operasyon düzenlediği Suriye'nin El Bab kasabası büyük ölçüde DEAŞ'ten temizlendi haberine geniş yer veren gazete, "El Bab'ın merkezinde arama tarama faaliyetleri yapılıyor" manşetiyle haberi duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de AK Partili eski bakan ve milletvekillerine yemek verdiğihaberine yer veren gazete, "Davul da tokmak da aynı kişinin elinde" başlığını attı.

İstihdam seferberliğini denetleyen Çalışma Bakanı Müezzinoğlu, 81 ilin SGK ve İŞKUR müdürlerinden tek tek rapor aldı haberine yer veren gazete, "İstihdam üssü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

24 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..