Milliyet gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Tutuklu Deniz Yücel'i gündeme getiren Merkel'e sert çıktı; Sizde çok Deniz var manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 27 Mayıs 2017 Cumartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

27 Mayıs 2017 - 09:26

Ramazan ayının ilk oruç sabahında Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 27 Mayıs 2017 Cumartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

27 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Başar Parlak; Avantajım gözlerim, Özel okullar rehberi, İhlas'taki tevhit, Dengeli beslenme de 10 ipucu, Hedef yerli elektrik, Ekonomik güven endeksi Pozitif, booking.com için net karar, Ananı yaktın gittin feryadı, İstihbarat çatı birimi olmalı, Sadece tarihi bilmiyorduk, Mısır'da otobüse saldırı; 28 ölü, Lüks oto çetesini cinayet ele verdi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Brüksel'de düzenlenen NATO zirvesi dönüşünde dört önemli mesaj verdi haberine geniş yer veren gazete, "Tutuklu Deniz Yücel'i gündeme getiren Merkel'e sert çıktı; Sizde çok Deniz var" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mayıs 2017 Cumartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..