Milliyet gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi güncel olaylara geniş yer ver verdi. 1. sayfasında bu sabah Milliyet'te hangi başlıkları var? FETÖ ağı'na Maarif evi manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler hafta sonu 27 Şubat 2017 Pazartesi haftanın ilk iş gününde Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

27 Şubat 2017 - 06:53

 Milliyet gazetesi yeni haftanın ilk iş gününde hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu.  27 Şubat 2017 Pazartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Şubat 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

27 Şubat 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Galibiyete hasret, Devlerin sahnesi, Bize çığ gibi sevgi lazım, Kaynana sürprizi, ABD sordu Türkiye gönderdi, Mülteci kediye yuva aranıyor, El Bab'da çocuk olmak, Yakında bir zafer var, Göbeğimizi biz keseceğiz başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi haftanın ilk gününde, Yurt dışında öğrnemek ve eğitim için giden Türkler, FETÖ'nün ağına düşmemeleri için Maarif Vakfı'nın açacağı evlerde barındırılacak. 30 ülkenin en önemli üniversitelerinde de Türkiye kürsüsü açılacak haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ ağı'na Maarif evi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün Irak Kürt Bölgesel yönetimi Başkanı Mesut Barzani'yi kabul etti haberini gören gazete, "Barzani'yle kritik zirve" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

27 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..