Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? İlk komplo 2012'de; MİT müsteşarı'nı alıp hükümeti yıkacaklardı manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 28 Mayıs 2017 Pazar sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

28 Mayıs 2017 - 10:51

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 28 Mayıs 2017 Pazar sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

28 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, En güvenilir ahlak öğretmeni: Vicdan, Euroleague 2030'a kadar THY ile uçabilir, Rekabet ezeli kazanan yok, Düğün var düğün var, Yağlı beslenme kanser yapar, Ramazan kentleri, Uyuyan şoför faciası 8 ölü, 34 yaralı, Karakola poğaça götürmüştü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, MİT raporunda, FETÖ'nün Uludere'yi MİT'e yıkmak istediği darbeye zemin için TIR'ları durdurduğu tespitleri yer aldı haberine yer veren gazete, "İlk komplo 2012'de; MİT müsteşarı'nı alıp hükümeti yıkacaklardı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehit yakınları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca düzenlenen iftar programında "Şehitlerin kanı yerde kalmamalı" manşetiyle habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mayıs 2017 Pazar Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..