Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi güncel olaylara geniş yer ver verdi. 1. sayfasında bu sabah Milliyet'te hangi başlıkları var? Bilirkişi tatbikat demiyor manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 28 Şubat 2017 Salı gününde Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

28 Şubat 2017 - 06:43

 Milliyet gazetesi  hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu.  28 Şubat 2017 Salı sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Şubat 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasındda bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

28 Şubat 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Kartal zirvede yalnız, Kalp tamir kiti, Tablette gerçek kalem keyfi, Oscar'lık hata, Bugünü anlamak için geçmiş bilinmeli, Trump 1 ay çok eğlenmiş, Musul'da trajedi, Çinliler geliyor, İzmir'de 129 beraat, Barzani'yle gündem Rakka başlıklarıyla haberlere geniş yer ayırdı.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bugün, Genelkurmay'ın savcılığa gönderdiği rapor, darbecilerin tatbikat iddiasını çürütüyor haberine yer veren gazete, "Bilirkişi tatbikat demiyor" manşetini attı.

Bakanlar Kurulu'nun ardından konuşan Hükümet sözcüsü Kurtulmuş, Artık manşet atarak ne TSK'ya ne hükümete ayar vermek mümkün değil haberine yer veren gazete, "TSK siyasete asla girmeyecek" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

28 Şubat 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..