Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Şehidi binler uğurladı manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 3 Haziran 2017 Cumartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

03 Haziran 2017 - 06:56

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 3 Haziran 2017 Cumartesi haftasonu sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Haziran 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 Haziran 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Beşiktaş taç giyiyor, Nargileye tütün koyan yandı, Deniz Çakır; Hayatımda sitem yok, Aslı Enver; İhanet değil ayrılmıştık, Ünlüler hayat kurtaracak, Trump iklim anlaşması'ndan çekildi Putin destekledi; Dünyayı karıştırdı, Heyecanlandıran bedelli sohbet, MHP lideri Bahçeli; Akar'ı incitmemek lazım, Türkiye'nin en pahalı arsası, 2 ilde damat dehşeti; 5 ölü, Manila'da soygun faciası, Saç spreyli sahte para başlıklarıyla haberlerine geniş yer verildi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak'ta şehit olan Albay Gökhan Peker'in cenaze törenine devletin zirvesi ve binlerce vatandaş katıldı haberine yer veren gazete, "Şehidi binler uğurladı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Haziran 2017 Cumartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..