Milliyet gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 3 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

1. sayfasında bu sabah Milliyet'te hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Önce temizlik sonra Münbiç" manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 3 Mart 2017 Cuma günü sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

03 Mart 2017 - 06:39

 Milliyet gazetesi bugün hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 3 Mart 2017 Cuma sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Fener nefes aldı, Yeniden doğada, 2024'e resmen talibiz, Erasmus 30 yaşında, Snapchat 24 milyar dolar, Özpetek'in ilk Türk filmi, Millet ülkenin önünü açacaktır, Mehmetçik sınırda göz açtırmıyor, Çekilmezse YPG'yi vuracağız, MHP 17 maddeyle Evet'i anlatacak, İşte Genelkurmay'ın 15 Temmuz raporu, Bağ evindeki FETÖ toplantısına baskın, Almanya ile çifte kriz, Devler Urfa'nın cazibesine kapıldı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, El Bab'da temizlik harekatı yapıyoruz diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ardından istikametin Münbiç olacağını söyledi habere geniş yer verirken, "Önce temizlik sonra Münbiç" manşetini attı.

Başbakan Binali Yıldırım, referandumdan evet çıkması halinde, daha güçlü bir demokrasi ve daha dinamik bir yönetim olacağını söylediği habere yer veren gazete, "Türkiye büyük hedeflere koşacak" manşetiyle haberi duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

3 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..