Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; Evet kadar Hayır diyen de saygın, Beyin takımı 143. FİLO'da, manşetlerini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 3 Nisan 2017 Pazartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

03 Nisan 2017 - 06:52

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 3 Nisan 2017 Pazartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

3 Nisan 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Bankalar kredi vermek zorunda mı? Kartal arayı açıyor, Mehmet Şimşek: Altın fırsat, GDO'lu gıdalar kanser saçıyor, Bitmeyen tartışma, Balinalara kimlik verecek, Chrysler'in başına bir Türk geçiyor, Minübüs ve dolmuşa elektronik göz, Dostları uğurrladı, Sel yuttu 254 ölü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adil Öksüz ve beraberindeki darbeciler, Akıncı 143. Filo'daki bir gazinoyu üs yapıp, kalkışmayı buradan yönetmek istemişhaberine yer veren gazete, "Beyin takımı 143. FİLO'da" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Başbakan Yıldırım'la beraber Ankara'da konuştu; "Evet kadar Hayır diyen de saygın" başlığıyla haberi duyurdu.

MHP Lideri Bahçeli; "FETÖ adeta kırkayak gibi"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu; "Hayır'cı kentlere gitmeyecek"

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Nisan 2017 Pazartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/5076769.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..