Milliyet gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 30 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; Yalan dünyasında yaşıyorlar, Sur'da yeni bir yaşam manşetlerini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 30 Mart 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

30 Mart 2017 - 06:58

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 30 Mart 2017 Çarşamba sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

30 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Elvan'la Gamze tarihe geçti, Dünya bunu konuşuyor Fransa'yı video biçti, Saadet Öğretmen'e cesaret ödülü, YGS'de başarısız olan adaylar mı? Regaip Kandili kutlu olsun, Yeni KHK yayımlandı 416 kişi görevine iade edildi, Katliamın sırrı çözüldü 2 tokat 5 cinayet, Yine kamyon faciası, ABD ve Rusya'ya YPG tepkisi, TSK'ya 534 bin kişi başvurdu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Başbakan Yıldırım; NTV'de gündeme dair açıklamalarda bulundu; ABD'ye Adil Öksüz çıkışı, Açıklama bu; Yersen, 
Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanı Berat Albayrak; Güçlü Türkiye için daha çok çalışmalıyız,

CHP Lideri Bahçeli; Başbakan için çalışıyoruz, 

MHP Lideri Bahçeli; Milliyetçi aldanmaz,

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu; Oldubitti doğru olmaz, 

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sur'daki geleneksel 44 ev tamamlanmak üzere. Evleri yıkılan vatandaşlar yeni konutları için anlaşmaya başladı haberine yer veren gazete, "Sur'da yeni bir yaşam" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, anayasa değişikliğinde cumhurbaşkanına TBMM'yi feshetme yetkisi verilip verilmediği tartışması konusunda, öyle bir şey söz konusu değil. Hep bunlar yalan. Yargıyla ilgili eleştiriler de doğru değil haberine geniş yer veren gazete, "Yalan dünyasında yaşıyorlar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Mart 2017 Perşembe Milliyet Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2644886.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..