Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 5 Haziran 2017 Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 5 Haziran 2017 Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Engel tanıma için acil temin manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 5 Haziran 2017 Pazartesi sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

05 Haziran 2017 - 08:26

Yeni haftanın ilk iş günü sabahında  Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 5 Haziran 2017 Pazartesi sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Haziran 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

5 Haziran 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Kaptanın kaleminden 3. yıldız, Hocalık yapmadım politik oldum, İstanbul 4.5 derece daha ısınacak, PKK konusunda Türkiye haklı, Muhalefeti bilgili yapın, Ramazan'da çalışma nasıl olur, Türkiye aktarmalı demir ipekyolu, Denizde dehşet gecesi, Yeter artık başlıklarıyla haberlerine geniş yer verildi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şırnak'ta 13 askerin şehit olduğu kazanın ardından Başbakan, acil olarak helikopterlere engel tanıma sistemi alınması talimatı verdi haberine geniş yer veren gazete, "Engel tanıma için acil temin" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Haziran 2017 Pazartesi Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..