Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 6 Nisan 2017 Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 6 Nisan 2017 Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; 2019 Kasım'ına hazırlanıyorum manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 6 Nisan 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

06 Nisan 2017 - 06:52

 Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 6 Nisan 2017 Perşembe sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

6 Nisan 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Şöhret sarhoşu değilim, UEFA'da 2. Türk, TGC'den Milliyet'e ödül, Kadınlar travmaya daha dayanıklı, Dünya'nın iyilik yükünü sırtladı, Gözyaşları şehitlere, Milli enerjide 3 strateji, 3. Havalimanı uçuracak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Seçim için çalışmaya başladığını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlara prim ve silah, köy korucularına sigorta müjdesi verdi haberine yer veren gazete, "2019 Kasım'ına hazırlanıyorum" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, dün İzmir'de Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu Projesi Temel Atma Töreni'ne katıldı. Körfez'e tüp geçit ve Ankara'ya hızlı tren müjdesi verdi haberine yer veren gazete, "İzmir için iki büyük proje" manşetini attı.

ABD Başkanı Trump'tan sert İdlib tepkisi, "Esad bizim kırmızı çizgimizi aştı" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Nisan 2017 Perşembe Milliyet Gazetesi manşetleri

 

2017/04/9971591.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..