Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

Milliyet gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Milliyet oku - Gazeteler

1. sayfasında Milliyet'te hangi başlıkları var? FETÖ'cü kadın 3 çocuğunu Gümrüğe bırakıp kaçtı manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 7 Mart 2017 Salı günü sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

07 Mart 2017 - 06:39

 Milliyet gazetesi Salı günü sabahında bugün hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 7 Mart 2017 Salı sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

7 Mart 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, Festival zamanı, Aslan'ın Derdiyok, Golden çetesi İstanbullu oldu, 317 kadın silahla öldürüldü, O sporcuya bakandan destek, Gözaltılar sürüyor, Temelsiz 10 kat kazandırdı, Trump'tan yeni göç yasağı, Türkiye'den google'a rekabet soruşturması, Sınanmışlarla karşı karşıyayız, Final Mitingi Ankara'da yapılacak, Almanya'da yeni kriz, Erdoğan'la ben de giderim başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 6-11 yaş arasındaki 3 çocuğunu Kapıkule Sınır Kapısı'nda gümrük alanında bırakan bir öğretmen daha sonra kayıplara karıştı haberine yer veren gazete, "FETÖ'cü kadın 3 çocuğunu Gümrüğe bırakıp kaçtı" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım gündeme ilişkin 5 konuda önemli mesaj verdi: Almanya bu kadar çaresiz mi? başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

7 Mart 2017 Milliyet Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..