Reklamı Geç
Milliyet gazetesi manşetleri 7 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku...

Milliyet gazetesi manşetleri 7 Mayıs 2017 Milliyet gazete oku Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Cumhurbaşkanı Erdoğan; Duruşumuz mazlumlara umut ışığı olacaktır manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 7 Mayıs 2017 Pazar sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

07 Mayıs 2017 - 08:45

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 7 Mayıs 2017 Pazar sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mayıs 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

7 Mayıs 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Cumhurbaşkanı Erdoğan Mukaddes Emanetler Işığında başlıklı sempozyumda yaptığı konuşmada, Türkiye'nin istiklali ve istikbali için yürüttüğü mücadelenin  başarısı, tüm İslam coğrafyasına önderlik edecektir dedi. Türkiye'nin duruşunun, dünyanın  her yerindeki mazlumlar için de umut kaynağı olacağını vurguladı haberine yer veren gazete, "Duruşumuz mazlumlara umut ışığı olacaktır" manşetini attı.

Mardin'de FETÖ şüphelisinin evinde arama yapan polis, FETÖ'nün yanı sıra PKK ve DAEŞ'le ilgili suç delilleri buldu haberine yer veren gazete, "İşte terör kokteyli" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Mayıs 2017 Pazar Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..