Milliyet gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Milliyet gazete oku -...

Milliyet gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Milliyet gazete oku - Gazeteler

Milliyet 1. sayfasında hangi başlıkları var? Yüksek tansiyon manşetini attı. Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan önemli olaylar ve diğer tüm gelişmeler 8 Haziran 2017 Perşembe sabahı Milliyet gazetesi manşetlerini oku.

08 Haziran 2017 - 06:32

Milliyet gazetesi bu sabah hangi haberin ayrıntıları ve diğer güncel haberler gazete manşetlerinde yer buldu. 8 Haziran 2017 Perşembe sabahı Milliyet Gazetesinin başlıklarında hangi önemli gelişmelere yer verdi. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Haziran 2017 - İstanbul

Milliyet gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?

8 Haziran 2017 Milliyet 1.sayfa manşetleri ve başlıklarında, Deniz Seki; Canımı acıtmayın, Bilal Meşe; Tarifsiz acılar içindeyim, Tükeniş, Ağır vasıtaya vapur yasağı, Emekli için maaş müjdesi, Ete değil balığa destek, Uçuştan önce bagaja tomografi, Taliban'ın 1 tonluk eroini yakalandı; 2 yıllık takibe film gibi final, Zeytin'e Erdoğan talimatı başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Tahran'da meclis binasına ve İslam Devrimi'nin lideri Humeyni'nin türbesine giren teröristler silahve bombalarla dehşet saçtı haberinegeniş yer veren gazete, "Yüksek tansiyon" manşetini attı.

Tahran'daki saldırının ardından İran Dışişleri Bakanı Zarif Ankara'ya  jet ziyarette bulundu haberine yer veren gazete, "Ankara'ya ziyaret" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Haziran 2017 Perşembe Milliyet Gazetesi manşetleri

milliyet

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..