Milyonlarca emekli için düşük faizli kredi fırsatı

Emekli maaşları ile ilgili milyonları yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Bankaların emeklilere verdiği promosyonda düşük faizli kredi imkanı verilecek. 2019 ile birlikte emekliler 3 yıllık taahhüt vermeleri durumunda, düşük faizli kredi imkanından faydalanabilecek.

Milyonlarca emekli için düşük faizli kredi fırsatı
Editor: Hakan A.
28 Kasım 2018 - 08:58

Milyonlarca emekli için düşük faizli kredi fırsatı doğdu. Bankalardan kredi kullanacak emekliler bu habere dikkat! Promosyon taahhütü vererek düşük faizli kredi alınabilecek.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 28 Kasım 2018 - İstanbul


Türkiye genelinde emeklileri yakından ilgilendiren banka promosyonlarında önemli bir gelişme yaşandı. Yeni yıl 2019 ile birlikte banka promosyonlarını yenileyecek veya taahhüt ederek yeni promosyon almak isteyenler için düşük faizli kredi desteği verilecek.

Milyonlarca emekli düşük faizli kredi alabilecek! 

Emeklilerin yüzünü güldüren banka promosyonları ile kredi kullanmak isteyenlere düşük faiz oranları ile bankalar kredi kullandıracak. Emekli maaşlarına göre dağıtılan banka promosyonları sonrasında bankalardan yeni bir adım geldi. Bankalar 3 yıllık taahhüt şartı ile emekliye düşük faiz oranı ile kredi kullandıracak.

Yeni yıl 2019 ile birlikte emekliler için promosyon kampanyaları bankalar tarafından yeniden güncellenecek. Türkiye genelinde milyonlarca emekli Bankalar tarafından yeni  cezbedici yeni fırsat paketleri hazırlamaya başlamış durumda. Emekliler Maaşlarını 3 yıl aynı bankadan alacağına dair taahhüt imzalayan emekliye bin lira promosyon ödemesi yapacak bankalar mevcut. Diğer taraftan düşük faizli kredi, ücretsiz eft gibi ek fırsatlar da bankalar tarafından emeklilere tanınacak önemli ayrıntılar arasında.