Mina Tower fiyatları, ödeme bilgileri (Fikirtepe konut projeleri)

Fikirtepe konut projelerinin en yenisi Mina Towers tanıtımı yapıldı. Başaran Yatırım Holding Kadıköy Fikirtepe projesi Mina Towers satışa çıkarken, projede konut fiyatları ve ödeme bilgileri, nerede, nasıl gidilir gibi ayrıntılar için tıklayın.

Mina Tower fiyatları, ödeme bilgileri (Fikirtepe konut projeleri)
Editör: Hakan A.
28 Eylül 2016 - 08:44 - Güncelleme: 28 Eylül 2016 - 08:47

Kentsel dönüşümüyle ünlü Kadıköy Fikirtepe dev bir projeye daha kavuşuyor. Uzun soluklu bir proje olacak Mina Towers projesinde lansman yapıldı, satışlar başladı.

Başaran Yatırım Holding İstanbul Kadıköy ilçesinin kentsel dönüşüm projeleri ile anılan Fikirtepe semtinde bölgenin en yeni konut projesini hayata geçireceği  1500 konuttan oluşacak Mina Towers'ı görücüye çıkardı. 

 “Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers konut  projesini kalabalık bir basın ordusuna tanıtırken, projede satışlar başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 28 Eylül 2016 - İstanbul

Başaran Yatırım Holdng dev proje için start verirken Mina Towers konut projesi Mimar Eren Talu imzasını taşıyacak. Projenin satış ofisi ve örnek dairelerinin iç mimari çözümleri Beril Başaran - Artebel Design tarafından tasarlanıp uygulamalarını gerçekleştirdi.

300 m2'lik daireler Mina Towers'da

Mina Towers projesi kapsamında daire tipleri 55 m2 ile 300 m2 aralığında tasarlanmış yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen proje, Mandıra Caddesi’nde 26 bin m’2 lik arazi üzerinde 6 kule olarak inşa ediliyor. Projede 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen daire tipleri yer alıyor. Yolanthe Sneijder Cabau’nun marka yüzü olduğu Mina Towers projesi kapsamında yapılan lansmanla birlikte konut satışlarına başlandığı kaydedildi.

Mina Towers tanıtım filmi

 

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul satış ofislerinden biri olma özelliğine sahip Mina Towers satış ofisinde gerçekleştirilen basın toplantısında Başaran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Başaran proje ile alakalı önemli değrelendirmelerde bulundu. Başaran yaptığı açıklamasında, “Aktif olduğumuz tüm sektörlerde yarattığımız marka değerini gayrimenkul alanına da taşıma hedefiyle ilk konut projemizi hayata geçirdik. Mina Towers’ı hem konut beklentilerini hem de sosyal ihtiyaçları karşılayacak bir konseptle tasarladık. Doğru lokasyonda, kaliteli bir yaşam hayali olanların bu beklentilerine cevap verecek Mina Towers ile Fikirtepe’deki iddiamızı ortaya koyacağız. Bu bölge, bizim uzun vadeli projeler geliştirip kalıcı bir marka olarak yer alacağımız değerli bir lokasyon. Mina Towers’tan sonra 2 yıl içinde 2 projemiz daha bölgede aktif olarak yer alacak.” ifadelerini kullandı.

Mina Towers görselleri

Mina Towers görsel

Mina Towers Resimleri

mina towers proje resimleri

Mina Towers konut fiyatları, ödeme bilgileri

Satışa çıkartılan Mina Towers projesnde yer alan konutların satış fiyatları lansmana özel 7 bin 400 TL/metrekare’den başlangıç gösteriyor. “Mina Towers” projesinde yer alan evlerin ilk etapta 3 blok 822 daire satışa sunulacağıifade edilirken, kişiye özel ödeme seçenekleri alıcısını nbeğenisine sunulan dairelerde devam edecek. Projede toplam 1500 konut bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 dairelerin mevcut olduğu proje 30 ay sonra teslim edileceği ifade edildi.

Mina Towers Fikirtepe projesi nerede, nasıl gidilir?

Kadıköy (İstanbul Asya Bölgesinin merkezi) ’ne çok yakın bir konumda bulunan Fikirtepe, İstanbul’un gözde ticaret ve alışveriş merkezi olan Bağdat Caddesi’ne 15 dakika, Anadolu Yakası sahile 15 dakika uzaklıktadır.

Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, hava alanlarına, Göztepe D100 karayolu üzerinden Avrupa Yakasına ulaşacak Avrasya Tüneli ve Bağdat Caddesi’ne kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, profesyonel ve sosyal hayatın en önemli değeri “zamanı” en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Yaşamın, bu yaklaşımla ele alındığı proje, bunu önce akılcı bir mimari konsepte, sonra da günün her anına yayılan hizmet anlayışına dönüştürek sağlıyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları projede yer alan sosyal olanaklar arasında.

Şehir yaşamından kopmadan, huzurlu ve sakin bir yaşam alanı yaratan, herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bir konsept sunmaktadır.

Fikirtepe’ nin merkezinde yer alan 4 adada, Rezidanslar, Ofisler, Mağazalar ve Ticari Alanlar, Sosyal Alanlar Yer alacaktır. Toplamda 69.500 m2 arsa alanına sahip 6 adanın her biri 6 adet kuleden oluşacak, 80 m yüksekliğinde 25 katlı binalar inşa edilecektir. Projenin bütün fazlarında, özel havuz, spor salonu, çocuk oyun parkı, yeşil alan, parklar, otopark ve restoranlar olacak şekilde projelendirilmesi yapıldı.

mina towers fikirtepe istanbul

İşin kapsamı:
 
350.000,00 m2kaba inşaat
Tüm ince inşaat kalemleri
İç mimari ve dekorasyon


Mekanik proje ve imalatlar
Elektrik proje ve imalatlar

Mina Towers iletişim bilgileri

Adres: Kadıköy Fikirtepe İstanbul

Telefon: 44 66 61


YORUMLAR

  • 0 Yorum