Modern ofis projesi "Ofis Karat Bakırköy" de satışlar...

Modern ofis projesi "Ofis Karat Bakırköy" de satışlar başladı

Bakırköy'de 160 Milyon liralık yatırımla Emlak Konut Güvencesiyle yükselecek Ofis Karat Bakırköy projesinde satışlar başladı. Ofis Karat Bakırköy fiyatları, ödeme planı ve ayrıntılar.

12 Nisan 2017 - 08:34 - Güncelleme: 12 Nisan 2017 - 08:38

İstanbul Avrupa Yakası ofis projelerine bir yenisi daha eklendi. Emlak Konut güvencesiyle Bakırköy bölgesinde 72 ofislik "Ofis Karat Bakırköy" yeni projede satışlara başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Nisan 2017 - İstanbul

Bakırköy ilçesinde deniz manzaralı, modern ofis projesi Ofis Karat Bakırköy 'de satışa başlandı. Bölgenin önemli lokasyonunda Doğumevi arsasında hayata geçirilecek modern ofis projesinin satışları Emlak Konut GYO güvencesiyle başladı.

2011'da Halkalı bölgesine taşınan SSK Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nin bulunduğu arazi üzerinde yükselecek dev projede toplamda 72 ofis yer alacak.  Ofis Karat Bakırköy, modern bir yüze ve ticari güce sahip ofis projesi olarak yükseliyor. 

İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bakırköy’e yeni bir değer katan 'Ofis Karat Bakırköy' projesinin satışları başladı. Emlak Konut GYO güvencesiyle Başyapı- Güney-Elit iş ortaklığıyla hayata geçecek Ofis Karat Bakırköy, 160 milyon lira yatırımla hayata geçirilecek. 

Ofis Karat Bakırköy'de 72 ofis, 18 dükkan!

Toplam 26 bin 844 metrekarelik alanda 6 kat olarak tasarlanan Ofis Karat Bakırköy ofis projesinde, 70 ile 425 metrekare arasında değişen 72 adet ofisler bulunacak. Projede ayrıca 20 ile 400 metrekare arasında değişen 18 adet dükkân da bulunuyor. Mayıs ayında lansmanı yapılması planlanan Ofis Karat Bakırköy'de metrekare fiyatları KDV hariç 10 bin 350 liradan başlıyor. Ön talep döneminde yoğun ilgi gören projenin yüzde 18'i şimdiden satıldı. Tüm ofislerin satışa sunulacağı projede kampanya fırsatı da devam ediyor. Projede uzun vadede sıfır faiz fırsatı var. Modern bir ofise sahip olmak, 60 ay sıfır faiz imkanıyla sunuluyor.

Aralık 2018'de tamamlanması planlanan Ofis Karat Bakırköy, önemli ulaşım arterlerine de çok yakın bir konumda bulunuyor. Deniz manzarası da sunan proje, dört kata yayılan otoparkları ile ofis çalışanlarına da kolaylık sunacak. Ofise girip çıkarken vakit kaybetme derdi son bulacak. Trafik ve park sorunu olmayan proje, çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekiyor.

Başyapı- Güney-Elit iş ortaklığının yeni ofis projesi "Ofis Karat Bakırköy"  hakkında daha detaylı bilgi için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..