Motorin fiyatlarında bu gece indirim var

Akaryakıt fiyatlarında geçtiğimiz günlerde gelen zam sonrası bu gece itibariyle pompa satış fiyatlarına indirim yansıyacak. BU geceden geçerli olacak indirim miktarı ile motorin fiyatları haberimizde.

Motorin fiyatlarında bu gece indirim var
Editör: Hakan A.
23 Eylül 2020 - 09:02
Milyonlarca araç kullanıcısı için bu gece itibariyle motorin fiyatları için indirim müjdesi geldi. Akaryakıt fiyatlarında benzin ve motorin fiyatlarına geçtiğimiz günlerde yapılan zam sonrası bu gece ise indirim yapılacak. İndirim motorin için geçerli olacak.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 23 Eylül 2020 - İstanbul


Türkiye genelinde motorin için fiyatlar bir kez daha indirilecek. Motorin indirimi 23 Eylül gece yarısı itibariyle pompalara yansıyacak. Ağır vasıta, kamyon, kamyonet ve binek araçlarında motorin kullananlar için indirim bu gece geçerli olacak. Peki Motorin indirimi ne kadar olacak?

Akaryakıt istasyonlarında bu gece itibariyle geçerli olacak motorin fiyatları indirimi 11 kuruş olarak açıklandı. Konuyla ilgili edinilen son dakika bilgiye göre, Türkiye geneli,nde motorin litre satış fiyatları gece 00:00'dan itibaren geçerli olmak üzere 11 kuruş tutarında indirime gidilecek. 


Motorinin litre fiyatında perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere 11 kuruş indirim bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum