MPİ Çılgın Sayısal Loto oynayanlar dikkat! Çekiliş yapıldı, kazanan rakamlar belli oldu

Milli Piyango, 10 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları yapılan çekilişle belirlendi. Milyoner olmak için şans oyunu oynayanlar dikkat işte haftanın kazanan rakamları.

MPİ Çılgın Sayısal Loto oynayanlar dikkat! Çekiliş yapıldı, kazanan rakamlar belli oldu
Editör: Hakan A.
11 Ekim 2020 - 08:23 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 08:25
10 Ekim 2020 Cumartesi gecesi gerçekleştirilen çekilişi merakla bekleyenler için sonuçlar açıklandı, kazanan şanslı numaralar belli oldu. Her hafta milyonlar tarafından oynanan MPİ Çılgın Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiye sahibini buldu. Milyoner olmak için en kestirme yol olan şans oyunu Çılgın Sayısal Loto sonuçları, yapılan çekilişle kazananları belirlenmiş oldu.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 11 Ekim 2020 - İstanbul


Türkiye'nin en çok oynanan şans oyunlarından biri olan Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını bekleyenler bu habere dikkat! 10 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları Noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası açıklandı! Çılgın sayısal'da 10 Ekim tarihli kazanan numaraları öğrenmek için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz…

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından oynatılan, haftalık yapılan çekilişlerle milyoner olma yolu açan şans oyunu Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango tarafından yapılan çekilişte 6 şanslı rakam 37-42-43-62-77-87 joker 59 olarak belirlenirken, 90 rakam arasından 6 rakamı bilenlerin büyük ödülü kazanabildiği Çılgın Sayısal Loto'da iki bilinmesi halinde de ödül sahibi olunabiliyor.

Her hafta boyunca üç gün sırayla yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişlerinde bu hafta 30. çekiliş gerçekleştirimiş oldu. Dün akşam 10 Ekim Cumartesi gecesi gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto'da büyük ödül miktarı heyecanla beklendi ve sonuçlar ise noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belirlendi. 

MPİ ÇILGIN SAYISAL LOTO 10 EKİM SONUÇLARI

MPİ'nin Çılgın Sayısal Loto 10 Ekim 2020 Cumartesi günü tarihli çekilişinde şanslı rakamlar ise şu şekilde belirlendi; 37-42-43-62-77-87 joker 59 nuumaralardan oluşan rakamlar kazanan numara olarak arşivlenmiş oldu. Yapılan çekilişle bu hafta DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE 69.721.848 TL oldu. 

Çılgın sayısal loto 10 ekim 2020 sonuçları

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜNLERDE YAPILIYOR?

Sayısal Loto’da yapılan değişikliklerle hem adı hem de oynama sistemi değişti. Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan şans oyunu artık haftada üç gün oynanabilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAYACAKLAR DİKKAT!

Şans oyunu Çılgın Sayısal Oynamak isteyenlerin bilmesi gerekenler ise oldukça basit.Hafta boyunca 3 farklı çekiliş ile milyonlar dağıtan oyun sayesinde kestirmeden milyoner olma şansı elde edilebiliyor. Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum