Mudurnu TOKi konutlarında kura sonuçları yapılan çekilişle açıklandı

TOKİ Bolu Mudurnu’da inşaatı devam eden 488 konutluk proje kapsamında hak sahipleri, gerçekleştirilen kura çekilişi ile belirlendi. Mudrunu TOKi konut kura sonuçları belli oldu.

Mudurnu TOKi konutlarında kura sonuçları yapılan çekilişle açıklandı
Editor: Hakan A.
18 Ocak 2019 - 14:20

Toplu Konut İdaresi tarafından sosyal konut inşaatları hızla devame derken, diğer taraftan 2019 yılı satış programı çerçevesinde pek çok ilde satışlar sürüyor. TOKi satış başvurularını tamamladığı projelerinde ise hak sahiplerini kura çekilişleri ile belirliyor. Bu çerçevede Bolu Mudurnu'da yükselen TOKİ konutlarındakura heyecanı yaşandı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi / TOKİ Haberleri - 18 Ocak 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye'nin hemen her ilinde alt ve orta gelir grubuna yönelik konut satışlarına devame diyor. Satış başvurularının tamamlandığı projelerde ise program dahilinde kura çekilişi yapılıyor. Bolu ilinde Mudurnu ilçesinde inşaatı süren toplam 448 konutluk projenin kura çekilişi heyecanı bugün yaşandı. Yapılan kurta çekilişi ile 448 aile ev sahibi olmaya hak kazandı.

Bolu Mudurnu’da inşası devam eden 488 konutun hak sahipleri, gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Noter huzurunda ve idare yetkilileri ile başvuru yapan vatandaşların katılımı ile kura çekilişinin yapıldığı salon doldu. Başvuruları tamamlanan TOKİ Mudrunu konut projesinde ev sahibi olak isteyen çok sayıda vatandaş kura çekilişinde büyük heyecan yaşadı.

toki bolu mudurnu kura sonuçları

TOKİ Mudurnu Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bolu Mudurnu TOKİ konutlarında kura çekilişi tamamlanırken, vatandaşlar kura sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. İdare kura çekilişinin tamamlanması sonrasında, TOKİ resmi web sitesi üzerinden kura sonuçlarını bir kaç saat içerisinde açıklıyor. Vatandaşlara doğrudan sms yollamak suretiyle adı kurada belirlenen hak sahiplerine ulaşılıyor. TOKİ tarafından resmi web sitesinde yayımlanması sonrasında kura sonuçlarını haberimizin altındaki linklten emlakpencerem.com editörleri yayımlamaktadır.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum