Muğla Dalaman'da 4 şiddetinde deprem

Akdeniz'de bu sabah saatlerinde merkez üssü Muğla Dalaman olan Richter ölçeğine göre 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Muğla Dalaman'da 4 şiddetinde deprem
Editor: Hakan A.
24 Ekim 2018 - 08:29

Dün gece yaşanan depremler sonrası Türkiye bu sabaha yeni depremlerle uyandı. Van depreminin 7. yıl dönümünde Ege ve Akdeniz'de gün boyunca deprem meydana geldi. Bu sabah satalerinde ise Muğla iline bağlı Dalaman'da yaşanan deprem korku ve paniğe neden oldu.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri - 24 Ekim 2018 - İstanbul


Günün son dakika deprem haberi Akdeniz'den Muğla iline bağlı Dalaman'dan geldi. Muğla'da sbaah saatlerinde 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi.

Konuyla ilgili Emlak Pencerem editörünün  Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı (AFAD) tarafından edindiği bilgiye göre, Akdeniz açıklarında sabah saat 05:36 sıralarında 27 kilometre açıklarda, merkez üssü Muğla ili Dalaman olan Richter ölçeğine göre 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği kaydedildi.

Yaşanan depremin yerin yaklaşık 7 kilometre derinlerde meydana geldiği, depremin hissedildiği bölgede kısa süreli korku ve paniğin yaşandığı bildirildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum