Müjdat Güler yazdı: "MIPIM 2017 ve kentsel dönüşüm"

Müjdat Güler yazdı: "MIPIM 2017 ve kentsel dönüşüm"

Her yıl Türkiye'den pek çok inşaat firması, Belediyeler ve Ticaret odalarının katıldığı Fransa'nın Cannes kentinde gerçekleştirilen MIPIM 2017 başladı. Müjdat Güler, MIPIM 2017 hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

15 Mart 2017 - 13:34

MIPIM 2017 emlak fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı. Her sene Fransa Cannes'de Avrupalı yatırımcılara projelerini tanıtan Türkiye bu yıl da fuarın en güzel yerinde çadırını kurdu. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Mart 2017 - İstanbul

MIPIM izlenimlerini aktaran Nova Group CEO'su Müjdat Güler, Bu yıl MIPIM’ de yine İstanbul olarak büyük bir çadır açtık. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ve İstanbul Ticaret Odası başkanımız ile TOKİ başkanımız açılışı birlikte yaptılar. "Koca Türk pavyonuna gelen yabancılar parmakla gösterilecek kadar azdı.  ‘Türkiye’ye yatırım yapın’ paneline değerli konuşmacılar geldi, orada da gelen yabancı hemen hemen yok gibiydi." dedi.

Esasında önümüzde 8 milyonluk bir kentsel dönüşümle karşı karşıyayız.İçinde bulunduğumuz Nice , Cannes bölgesinde eski binalar tamamen korunmuş ve tarihin içinde yaşarken , yeşille mavinin ne güzel buluştuğunu , sahilin insanlara ait olduğunu  görüp onlardan etkilenmek gerekiyordu. 

MÜJDAT GÜLER'İN KÖŞE YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..