Murat Boz Boğaz hattında yeni ev arayışında

Aslı Enver, Murat Boz ilişkisi sonlanırken, iki ünlü oturdukları evi dağıttı. Edinilen bilgiye göre, Aslı Enver, Murat Boz’dan beraber yaşadıkları Yeniköy’deki evi boşaltmasını istedi. Boz ise yeni ev arayışına girdi.

Murat Boz Boğaz hattında yeni ev arayışında
Editor: Hakan A.
09 Mayıs 2017 - 08:43
Reklam

Magazin dünyasının iki ünlü ismi Aslı Enver - Murat Boz ilişkisinde son perde ev dağıtma operasyonu başladı. Enver, Boz'a evi boşalt dedi, kendisi ailesinin evine yerleşti. Boz ise Boğaz hattında yeni bir ev arayışına girdi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mayıs 2017 - İstanbul

Snema ve dizilerin ünlü oyuncusu Aslı Enver ile Murat Boz arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor. İlişkilerini sonlandıran ünlü çift Yeniköy'deki evlerini de dağıttığı gelen haberler arasında.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ise şu sıralarda yeni ev arayışına girdiği bildirildi.

Ünlü oyuncu Aslı Enver, skandal bir parti sonrasında ilişkilerini sonlandırarak terk ettiği popçu Murat Boz’a haber gönderdi. Haberin ayrıntısı ise iddialara göre Yeniköy’de birlikte yaşadıkları evi boşalt oldu. Ünlü çiftin ilişkilerini sonlandırdığı, beraber yaşadıkları evden ayrıldıkları kaydedildi.

Oyuncu Aslı Enver ayrılık sonrasında ise anne ve babasının yaşadığı eve yerleştiği bildirildi. Popçu ex aşkı Murat Boz ise yeni bir emlak arayışına girdi. Boz, istanbul Boğazı'nda kendisine oturabileceği yeni bir ev arayışına başladı. Boz yeni evine taşınır taşınmaz Aslı Enver, Yeniköy’deki evine geri döneceği iddia ediliyor.

 Boz’un yakın dostu eser yenenler’le yaptığı alem gecesi ilişkisinin sonunu getirmişti. Boz ve Yenenler, Bahar-Nihal Candan kardeşlerle sabaha kadar eğlenmiş ve bu eğlence sonrası ise gerilen ipler kopmuştu. Ünlü çift ise gündeme Yeniköy'deki evleriylebir kez daha gelmiş oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum