Murat Boz, İstMarina AVM`de hayranlarını coşturdu

Pop müziğin ünlü ismi Murat Boz, DAP Holding projesi İstMarina Alışveriş Merkezi (AVM) konserinde hayranlarına keyifli anlar yaşattı, yeni albüm müjdesi verdi.

Murat Boz, İstMarina AVM`de hayranlarını coşturdu
Editor: Hakan A.
21 Nisan 2018 - 09:17

Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, 20 Nisan Cuma akşamı Türk pop müziğinin sevilen ismi Murat Boz’u ağırladı.
 
Moda, eğlence ve lezzeti Adalar manzarası eşliğinde sunan İstMarina Alışveriş Merkezi açılış konserleri kapsamında şarkıcı Murat Boz’u ağırladı. Murat Boz’u izlemeye gelen on binlerce hayranı şarkılara coşkuyla eşlik etti. 

Konser öncesi heyecanını dile getiren Murat Boz, “Kartal’da Adalar manzaralı böyle güzel bir alışveriş merkezinde sevenlerimle bir araya geleceğim için çok heyecanlıyım. Sahneye çıkmak için sabırsızlanıyorum. Miami dönüşü ayağımın tozuyla İstMarina Alışveriş Merkezi’ne geldim. Bu özel projenin açılışında olmamızı sağlayan İstMarina Alışveriş Merkezi yatırımcısı DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’a teşekkür ediyorum” dedi.

murat boz konseri istanbul kartal ziya yılmaz istmarina avm

Yeni albüm repertuar aşamasında!

Yeni albümünün repertuar aşamasında olduğunu söyleyen Murat Boz, “Son dönemde albüm çalışmalarımız hız kazandı. Albüm sürecinde çok titiz davranıyorum. Yeni albümde çok değerli isimlerle çalışıyorum. Albüm çıkış tarihi henüz belli değil fakat en az 6 aylık bir süreç öngörüyoruz” açıklaması yaptı.

Ayrılık iddialarını doğrulayan sanatçı, “Yürütemedik, bitti. Aslı benim için çok değerli” dedi.
  
Konseri dinlemeye gelenler Murat Boz’un Janti, Hayat Öpücüğü, Geri Dönüş Olsa, Özledim, Maximum, Püf, Aşklarım Büyük Benden, İltimas şarkılarını hep bir ağızdan söyledi.


Reklam