N11 çıldırdı! 11/11 N11'de Piyasa değerinin yüzde 25 altında araba alma şansı var mı?

İndirim kampanyalarında çılgın 11 N11'de sürerken, milyonlar yüzde 25 indirim fırsatı olan otomobil için sıraya girmiş durumda. Peki alma şansları var mı?

N11 çıldırdı! 11/11 N11'de Piyasa değerinin yüzde 25 altında araba alma şansı var mı?
Editör: Hakan A.
11 Kasım 2020 - 23:34
Türkiye genelinde bazı internet siteleri tarafından başlatılan indirim furyası devam ederken, pek çok insan bu indirimlerin bir aldatmaca olduğuna işaret ediyor. Kimileri ise kuyrukta beklemeyi sürdürüyor. Şu sıralar e-ticaret sitelerinde indirim olmayan ürün yok gibi... 11/11 N 11'de otomobil fırsatı ise bir daha rastlanamayacak türden. Ama ...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 11 Kasım 2020 - İstanbul


İndirim patlaması yaşanan Kasım ayında dev internet siteleri nedeniyle Türkiye genelinde ticaret adeta durmuş durumda. Esnaf kan ağlarken, milyonlarca insan istedikleri ürünleri satın almak için indirim fırsatını yakalamak için gözünü gelen kampanyalardan alamıyor. Sıfır otomobil almak isteyenlere bile seçenek olan kampanyalı indirim fırsatlarında N11 alışveriş sitesi yüzde 25 indirimli otomobil satacak. Hatırı sayılır bir alıcı kitlesi ise sıraya girmiş almak için kapının açılmasını bekliyor.

SINIRLI ARAÇ SAYISI ANINDA TÜKENDİ MODU!


Binlerce insanın satın almak için adeta yarıştığı bir ortamda kısıtlı stok ile otomobil hayali kuranlar hayal kırıklığına uğramış hissedebilir. Çünkü saat geçmedem raflar boşalmış, stoklar erimiş oluyor. Nitekim kampanyaya baktığınızda bu ne hız dedirtircesini tükendi ibaresini görmek mümkün.

n11 otomobil indirimi hepsi satıldı tükendi

YÜZLERCE ŞİKAYET YAĞIYOR

Ünlü şikayet sitesine baktığınızda özellikle indirim zamanında 4 büyük e-ticaret sitesi için 100'lerce şikayeti görebilirsinişz. Uzmanlar özellikle indirim konularında tüketicilerin çok daha dikkatli olmaları gerektiğinin altını çiziyor. Gelen şikayetler arasında, teslimattan, kargoya, yanlış üründen, geç gelen, teslim edilemeyen, yanıltan şikayetlere kadar binlercesi tüketiciye yön gösterecek türden.

Siz siz olun; satın alacağını ürünü pek çok yerden inceleyin, şikayetleri, karşılaşılan sorunları mutlaka bulun ve sizin de başınızı ağrıtmasının satın almadan önce önüne geçin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum