Reklamı Geç
Nef, Barcelona’ya sponsor oldu

Nef, Barcelona'ya sponsor oldu

NEF spor alanındaki sponsorluklarına Galatasaray'dan sonra Barcelona'yı da ekledi. Nef, 50 milyonu aşkın taraftarı bulunan Barcelona'ya sponsor oldu.

21 Nisan 2017 - 09:59

Dünya çapında işler için çalışmalarını sürdüren Türkiye'nin ünlü inşaat firması Nef, yeni bir sponsorluk anlaşmasıyla bir kez daha gündemde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 21 Nisan İstanbul

Gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Nef, Avrupa'ya sadece gayrimenkul projeleri ile değil sponsorluklarla da girmek için önemli bir adım attı. Nef, 50 milyonu aşkın taraftarı bulunan Barcelona'ya sponsor oldu.

Son 3 yıldır satış adedi ve cirosu ile sektör lideri olan Nef, gayrimenkul sektöründeki başarı hikayesini global arenaya taşımak için kollarını sıvadı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray’ın ana sponsoru olan Nef, şimdi de Avrupa’nın en önde gelen kulüplerinden Barcelona’ya sponsor oldu. Sosyal sorumluluk alanında oldukça aktif olan Nef Vakfı ve Barcelona Vakfı, ortak sosyal sorumluluk projelerine de imza atacaklar.

50 milyonu aşkın taraftarı ile Avrupa’nın en fazla taraftarına sahip spor kulübü Barcelona ile sponsorluk anlaşmasını 18 Nisan’da Barcelona’da sonuçlandıran Nef, bu sponsorluk ile global bir marka olma yolunda önemli bir adım atarken aynı zamanda da Türkiye’nin hikayesini dünyaya anlatmayı hedefliyor.

Nef ve Barcelona sponsorluk detaylarını mayıs ayı içerisinde yapacakları bir basın buluşması ve imza töreniyle açıklayacaklar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..