Reklamı Geç
Nef Basın Ekspres projesinde100 daire için kampanya

Nef Basın Ekspres projesinde100 daire için kampanya

Nef Basın Ekspres projesi kapsamında metrekare satış fiyatları 100 adet daire için ön satış dönemine özel 5500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcısına sunuluyor.

18 Mayıs 2017 - 14:42

NEF'in İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres yolu üzerindeki projesine lansman öncesi fırsatlarla yatırımcısına sunuluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mayıs 2017 - İstanbul

Nef Basın Ekspres projesinde yer alan sınırlı sayıda daire için lansman öncesi özel fiyatlar ve ödeme koşullarıyla alıcılarına sunuyor.

Nef, şehrin merkezinde yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlere Nef Basın Ekspres’le yeni bir fırsat sunmaya hazırlanıyor. Sınırlı sayıda daire için avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları sunulacak projede ön taleplerin alınmaya başladığı duyuruldu. Ön talepler lansmana özel fırsatlarla sadece 100 daire için geçerli olacağı kaydedildi.

Nef imzasıyla Güneşli bölgesinde hayata geçirilecek yeni konut projesi Nef Basın Ekspres, Metro hattı üzerinde, metro istasyonuna yürüme mesafesinde, merkezi bir lokasyonda yer alan proje; hem bölgeye değer katacak hem de yatırımcısına kazandıracak konseptiyle dikkat çekiyor. 1+1’den 3+1’e değişen büyüklükte konutların yer aldığı projede ticari ünitelerden oluşacağı açıklandı.

Metro hattı üstünde, 5500 TL m2 birim fiyatı ile

Metro hattı ve merkezi konumu nedeniyle bölgenin artan değeri göz önünde alındığında oldukça talep göreceği düşünülen projede metrekare fiyatları 100 adet daire için ön satış dönemine özel 5500 TL’den başlangıç gösteriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..