NEF'in patronu Erden Timur'dan hayat dersi

Türkiye ve Dünya'da projeler geliştiren NEF'in kuruluş hikayesini anlatan Erden Timur, izleyenlere tam bir hayat dersi veriyor.

NEF'in patronu Erden Timur'dan hayat dersi
Editör: Hakan A.
11 Ekim 2020 - 08:43 - Güncelleme: 11 Ekim 2020 - 08:44
Türkiye'nin önemli konut üreticisi markaları arasında yer alan NEF'in kuruluş hikayesini, marka adını merak edenler dikkat! İşte Patronunun sözleriyle şirketin önemli kuruluş hikayesi ile hayata bakış açışı...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Ekim 2020 - İstanbul


Sıfırdan kurulup en hızlı milyar ciro barajını aşan şirket oldu... Kuruluş amacı ise kârının yüzde yüzünü toplumsal işlere ayırmak. Türkiye'de gayrimenkul alanında yaptığı farklılaşma ile dikkat çeken Nef markasının patronu Erden Timur, YouTube kanalı StoryBox'a konuştu. 

Nef'in marka yolculuğunu anlatan Erden Timur, Nef'in açılımı nedir? Erden Timur aslen nereli? Galatasaray'a başkan olma hayali var mı? gibi sorulara da cevap verdi...


Dünya'ya ne yapabilirim?

4 Yıl gibi bir süre içerisinde sıfırdan 4 milyar cirolara ulaştırdığı NEF markasıyla yürümeye devam eden Timur, Felsefi açıklamaları, Dünya'ya farklı bakış açısıyla bakan Timur, başarı tanımı ve Dünya'ya neler yapabilirim gibi ciddi başlıklara verdiği cevaplarla gönüllere taht kuran açıklamaları ve daha fazlasını bu söyleşide izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum