Nef, İstanbul'da 6 ayda, 5 projede, 1.817 konutu sahiplerine teslim edildi

İstanbul'da önemli ilçelerde markalı konut projeleri geliştiren Nef, 2020'nin son altı ayında 1817 aileye evlerini teslim ettiğini açıkladı.

Nef, İstanbul'da 6 ayda, 5 projede, 1.817 konutu sahiplerine teslim edildi
Editör: Hakan A.
19 Aralık 2020 - 21:35
İstanbul başta olmak üzere Muğla'da yürüttüğü birbirinden özel projelerinden ev teslimlerini sürdüren Nef, son 6 aylık sürecini paylaştı. Koronavirüs sürecinde inşaa ettiği evleri sahiplerine teslimi sürdüren Nef, yeni projeler için geri sayımda.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Aralık 2020 - İstanbul 


Markalı konut projesi üreticisi Nef, 2020 yılının son 6 ayda çok sayıda evi sahiplerine teslim ettiğini duyurdu. İstanbul ve Bodrum'da inşaat süreci tamamlanan ve yaşamların başladığı evleri yeni sahiplerine teslim etmeye devam eden Nef, hayata geçirdiği özel projelerle mutlu ailelerin sayısını arttırıyor.

1817 AİLEYLE TANIŞTIĞIMIZA MEMNUN OLDUK


Ünlü inşaat markası Nef, konuyla ilgili bir duyuruyla, 'Ev'in hepimiz için ne kadar önemli olduğunu daha da iyi anladığımız son 6 ayda, 5 projede, 1817 evi ailelerine teslim ettik. Teslim ettiğimiz her ev, aramıza katılan her aile bizim için ayrı bir mutluluk demek. Daha nice aileyi yeni evleriyle buluşturmak dileğiyle.' paylaşımında bulundu.

nef ev teslimleri 2020

HANGİ NEF PROJELERİNDE EVLER TESLİM EDİLDİ?

Özellikle İstanbul'da önemli projelere imza atan Nef, Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirdiği Nef Reserve Yalıkavak, Sancaktepe, inistanbul, Bahçelievler ve Çekmeköy projelerinde toplamda 1817 adet evi satın alan konut sahiplerine teslim etmiş oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum