Nef Vakfı burs başvuruları, 1 Ekim’de başlıyor

Nef Vakfı burs başvuruları, 1 Ekim’de başlıyor

Nef Vakfı, Türkiye genelinde tüm devlet üniversitelerinde okuyan ve belirlenen kriterlere uygun olan öğrencilerin eğitim hayatlarına, “Yüksek Eğitim Bursu” ile destek oluyor.

25 Eylül 2017 - 10:15

Nef çatısı altında çalışmalarını sürdüren Nef Vakfı, 1-14 Ekim tarihlerinde yeni dönem Yüksek Öğrenim burs başvurularını başlatıyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Eylül  2017 - İstanbul

Nef Vakfı, Türkiye genelinde tüm devlet üniversitelerinde okuyan ve belirlenen kriterlere uygun olan öğrencilerin eğitim hayatlarına “Yüksek Eğitim Bursu” ile destek oluyor. Bugüne kadar yaklaşık 4000 öğrenciye verilen ve kesintisiz şekilde 12 ay devam eden bursların yanı sıra, onlarca öğrenciye verilen “Yıldız Çocuk Bursu” sayesinde, çocuklar okul hayatlarının yanı sıra sosyal zekalarını da geliştirecek aktivitelere katılma imkanı buluyor.

Nef Vakfı tarafından belirlenecek burs sahipleri, burs aldıkları süre boyunca Toplum Gönüllüleri Vakfı'nda gönüllülük yapma fırsatı yakalayacak ve Toplum Gönüllüleri Vakfı topluluklarının ya da diledikleri sivil toplum kuruluşlarında sosyal sorumluluk projelerine katılım göstererek bu projelerle ilgili raporlama yapma sorumluluğuna sahip olacak. Böylelikle burs sahipleri, hem eğitim hayatlarıyla ilgili kendilerini geliştirme olanağı yakalarken, hem de gönüllülük yaparak toplumsal fayda üretebilecekler. Nef Vakfı’nın websitesi, www.nefvakfi.org üzerinden online olarak gerçekleştirilecek başvuruların ilk aşama sonuçları ise 30 Ekim 2017’de açıklanacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..