Nest Dragos Maltepe'de yıl sonuna kadar KDV yok

BGS Nest Yaşam tarafından İstanbul Maltepe konut projeleri arasında yer alan projesinde Aralık ayında müşterilerine cazip tekliflerle ev sahibi yapacak kampanyasına başladı.

Nest Dragos Maltepe'de yıl sonuna kadar KDV yok
Editör: Hakan A.
05 Aralık 2018 - 09:15
İstanbul’un yeni yaşam merkezi Maltepe Dragos’ta hayata geçirilen Nest Dragos projesinden ev alanlar 31 Aralık tarihine kadar Kdv ödemeden daire sahibi olacak. 

Emlak Pencerem / Konut Haberleri  - 5 Aralık 2018 - İstanbul


Nest Dragos’da yüksek kalite anlayışı ile ideal bir yaşam alanı ve mükemmel bir yatırım fırsatı sunduklarını dile getiren Nest Dragos Satış Müdürü Ebru HAS; “ Anadolu Yakası’nın önemli yaşam alanlarından biri olan Maltepe’de hayata geçirdiğimiz Nest Dragos projesinde oturum veya yatırım amacıyla ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize 1+1 daireler 256.000 TL, 2+1 daireler 415.000 TL, 3+1 daireleri ise 855.000 TL’başlayan fiyatlarla hemen tapu imkanı ile birlikte sunuyoruz” dedi. Bölgedeki en avantajlı fiyatları sunduklarını dile getiren HAS “fırsatların yoğun olduğu bu dönemde konut alıcısının en uygun şartlarda ev sahibi olabilmesi için detaylı araştırma yapması gerekiyor” dedi. 

İnşaatı hızla ilerleyen ve 2019 yılı Eylül Ayında teslim edilecek olan Nest Dragos Projesi Sahile ve Bağdat Caddesi’ne kısa sürede ulaşım imkanı ve projeye yürüme mesafesinde olan eğlence ve alışveriş merkezleri Maltepe Park AVM, Piazza AVM, İkea ve Anatolium Marmara AVM çok yakın konumda yer alıyor. Anadolu yakasının merkezine konumlanan Nest Dragos, şehrin en çok kullanılan ana yolu olan E-5’e ve sahil yoluna yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Ayrıca metro ve diğer toplu taşıma araçlarına olan yakınlığıyla da alternatif ve hızlı ulaşım imkânını da ayaklarınıza getiriyor.


Nest Dragos; sadece 181 seçkin ailenin oturacağı bir sitede şehir merkezinin kalabalık ve birbirine yabancılaşmış yaşamlarından farklı olarak, sıcak ve samimi bir ortamda, iyi komşuluk ilişkilerinin yaşanacağı bir proje. Bisiklet ve yürüyüş yollarında birlikte spor yapabileceğiniz, çocuklarınız parkta neşeyle oynarken yeşil alanlarda doğayla kucaklaşabileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum