Reklamı Geç
Next Level konut kampanyasında süre uzatıldı

Next Level konut kampanyasında süre uzatıldı

Ankara Next Level Çayyolu projesi konut kampanyasında süre uzatılırken, avantajlı ödeme seçenekleri projeden ev almak isteyenlere ayrıcalıklı olarak sunuluyor.

16 Kasım 2016 - 09:27 - Güncelleme: 16 Kasım 2016 - 13:48

Başkent Ankara'nın önemli karma konut projeleri arasında yer alan "Next Level Çayyolu" konut satışları hızla devame derken, projede son 6 ayda yüzde 30'luk satış başarısı elde edildi. Projede Ülkemize Güveniyoruz kampanyasında gelen yoğun talepler nedeniyle süresi uzatıldı. Next Level projesi konut fiyatları, ödeme bilgileri!

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Kasım 2016 - İstanbul

"Next Level Çayyolu" projesinin Ankaralılar tarafından çok iyi algılandığını vurgulayan Fatih Erdoğan kampanya kapsamında yaptığı açıklamasında, “Ağustos ayında ekonomiye destek sloganıyla başladığımız 48 ay vade farksız ödeme imkânı sunan kampanya da satışı destekledi. Gelen yoğun talep üzerine kampanyanın süresini yılsonuna kadar uzatırken, kasım ve aralık aylarına özel ilave fırsatlar ekledik” ifadeleirni kullandı.

Next Level Çayyolu’nda villa, loft, penthouse, teras bahçeli ve katta farklı büyüklüklerde dairelerin bulunduğuna dikkat çeken Fatih Erdoğan, 3 + 1’den 7.5 + 2’ye kadar değişen seçenekler sunduklarını söyledi. 

Çayyolu üzerinde hayata geçirilen Next Level projesinin ünlü mimarının İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Trump Towers’ın da mimarı olan Brigitte Weber olduğunun altını çizen  Erdoğan, “Biz de Trump Ankara’yı yapmayı düşündük. ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump 2010’da Ankara’ya geldi. Anlaştık ama biz sonra kendi markamızı yaratmayı seçtik. Eşim Ivanka ile iyi iletişim kurdu ve seçim döneminde de İslamiyet ile ilgili açıklamaları hakkında telkinde bulunduk. Trump yerine kendi markamızda ilerlediğimiz için memnunuz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..