Nidapark Ayyıldız Kağıthane konut projesinde ev satışları başladı

Tahincioğlu tarafından İstanbul Kağıthane ilçesinde hayata geçirilen 95 konutluk Nidapark Ayyıldız konut projesinde yer alan evler satışa sunuldu.

Nidapark Ayyıldız Kağıthane konut projesinde ev satışları başladı
Editor: Hakan A.
06 Nisan 2018 - 14:28

2018 konut projeleri arasında yer alan, İstanbul Avrupa yakasında Kağıthane ilçesinde Tahincioğlu imzasıyla inşaa edilecek olan yeni projede konut satışlarına start verildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2018 - İstanbul

Türkiye'de Gayrimenkul sektörünün ayrıcalıklı ve nitelikli konut projelerini hayata geçiren inşaat firmalarından Tahincioğlu’nun İstanbul Kâğıthane’de inşa ettiği Nidapark Ayyıldız konut projesinde daire satışlarına başlandı. 

Tahincioğlu imzası ve güvencesiyle inşa edilen proje çerçevesinde yatırıma ve oturuma uygun evler yüzde 5 peşinat, 60 ay vade farksız ödeme seçeneğiyle satışa sunuldu. Nidapark Ayyıldız, peşinattan 6 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme avantajlarıyla ev sahibi olma fırsatını alıcısına sunuyor.

İstanbul Kağıthane’de, Şişli Beşiktaş Beyoğlu ve Eyüp’e komşu olan Nidapark Ayyıldız projesi, modern mimarisi, ferah yerleşimi, benzersiz konumu, yüksek kalitesiyle bölgenin en prestijli projesi lokasyonunda yer alıyor. Yatay mimarisiyle ön plana çıkan Nidapark Ayyıldız, hem ilk bakışta fark ediliyor hem de bölge içinde önemli bir fark yaratıyor. 1+1, 2+1, 2.5+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunan projede, toplam 95 adet konutun yanı sıra 10 dükkan bulunuyor. Çatı katında 1 adet yüzme havuzu, fitness, soyunma ve sauna alanları, zemin katta kış bahçesi ayrıca bir iç avlu, süs havuzu ve terasta oturma alanları yer alıyor.

Nidapark Ayyıldız’ın Kağıthane bölgesinde ideal konumu ve Cendere Caddesi üzerindeki yerleşimi, Kâğıthane’nin dışına çıkmadan karşılayabileceğiniz tüm ihtiyaçlar için kolaylık sağlayacak önemli projelerden biri olacak. Alternatifli kara yolu bağlantılarının yanı sıra hayata geçmesi planlanan Kabataş - Mahmutbey metro hattıyla İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşmak mümkün.

Atria iş birliği ile geliştirilmiş olan Nidapark Ayyıldız projesinin en üst katında yer alan şehir manzaralı açık havuz, size büyük bir ayrıcalık sunuyor ve bölge standartlarının üstünde bir lüks anlayışının da örneğini veriyor. Şehir manzaralı havuzuyla, teras kullanımını projede ev sahibi olan herkese açan Nidapark Ayyıldız, projenin sosyal alan tanımını da oldukça genişletmiş oluyor. Nidapark Ayyıldız’ın giriş katında, mağaza ve dükkânlardan oluşan 10 ticari üniteye yer verebilecek kapasiteye sahip olması, günlük ihtiyaçları bir asansör kadar yakınlaştırıyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum