Nivo Ataköy yüzde 50 prim vaadiyle görücüye çıktı

Nivo Ataköy yüzde 50 prim vaadiyle görücüye çıktı

Cathay Group, Körfez sermayeli ortakları Liderlik Development ile hayata geçirdiği 175 milyon dolarlık karma proje Nivo Ataköy projesini tanıttı. Nivo Ataköy’e yatırım yapanlara yüzde 50 prim vaadi.

13 Ekim 2017 - 08:18 - Güncelleme: 13 Ekim 2017 - 08:19

Körfez ve Türk ortaklığı ile hayata geçirilecek yeni bir proje Nivo Ataköy lanse edildi. Gayrimenkul sektöründe yoğun lansman ayı hızla devam ederken, peş peşe yeni projelerin tanıtımları gerçekleştirilmeye devam ediyor. Ekim ayında süren yeni projelerin tanıtımına dev ortaklıklı projenin tanıtımıyla devam edildi. Avrupa Yakası konut projeleri arasında yer alacak Nivo Ataköy yüksek prim vaadi ile basına tanıtıldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Ekim 2017 - İstanbul

Cathay Group ve Körfez sermayeli ortakları Liderlik Development ile Nivo Ataköy projesi konut staışlarına düzenlenen lansman ile başlandı. Yüksek prim vaadeden Nivo Ataköy konut fiyatları, ödeme planı bilgileri ve diğer önemli ayrıntılar basın toplantısında paylaşıldı. 

Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz yeni proje ile alakalı bilgileri emlak medyası ile paylaşırken, “Nivo Ataköy projesi yaklaşık 25 yıllık tecrübemizin yansıması olacak. Projenin sadece konumu ile değil, kalitesi ve çağdaş yapısıyla da Nivo Ataköy’ün benzer projelerden sıyrıldığını görüyoruz. Dünya çapında ses getireceğini ve ödüller alacağını düşündüğümüz Nivo Ataköy yatırımcıya da kazandıracak. Projemizin bugünden itibaren iki yıllık süreçte en az yüzde 50 prim yapacağını düşünüyoruz. Yaşamak için de yatırım için de doğru adres Nivo Ataköy olacak. Nivo Ataköy’ün konumuna ve çevreci yapısına dikkat çekti. Yılmaz, “Projemiz toplu ulaşıma, E-5’e ve sahil yoluna bir nefes uzaklıkta. Kentin merkezindeki Nivo Ataköy 3 bin 500 m²’lik yeşil alanıyla sakinlerine huzurlu bir kapı açacağını söyledi.

İstanbul Ataköy bölgesinde  12 Bin 689 metrekare arazi üzerinde 17 katlı iki blokta 314 ünütenin yer alacağı projenin toplamda 175 milyon dolar tutarında yatırım ile yükseleceği belirtildi. 1+1 ve 2+1 konutların yer alacağı Nivo Ataköy 52 ile 145 metrekare arası değişen büyüklüklerde konutlar yer alacak.

Şirket ortaklarından  Liderlik Development Genel Müdürü Mounis Akkad düzenlenen toplantıda özellikle Türkiye'nin yükselen bir değer olduğunun altını çizerken, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Ataköy’deki Nivo Ataköy projesinin başarılı olacağına çok inanıyoruz. Türkiye’ye güveniyoruz, yatırımlarımız devam edecek" dedi.

Nivo Ataköy projesinden ev sahibi olmak isteyenlere özel yatırım fırsatları sunuluyor. Hazırlaan lansmana özel kampanya ila 2 yıl ödeme erteleme yapılırken, evinizi alıyorsunuz ve 2019'da ödemeye başlıyabiliyorunuz, Ayrıca yüzde 50 kredi desteği seçeneğide projednin alıcılarını bekliyor. Nivo Ataköy'de toplam hasılatın 350 milyon doları bulacağını öngörüyoruz. Teslim tarihini 2018 sonu olarak açıklanırken, yapılan planlamalarla bu tarihten 3 ay önce teslim edecekmiş gibi yapıldığı ifade edildi.

Emlak Pencerem Yeni Projeler sayfasına tıklayrak markalı konut projelerinde İstanbul Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde inşaa edilen, planlanan projeleri inceleyebilirsiniz. Projeler sayfamızda form doldurarak o projenin satış ofisine anında ulaşabilirsiniz.

Nivo Ataköy projesi detayları için tıklayın

https://projeler.emlakpencerem.com/istanbul/projeleri/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..