Nusret Teksas'ta

Ünlü restoran zincir markası sahibi Nusret, ABD'de Teksas eyaletinde yeni bir şubenin açılışını yaptı. Nusret Gökçe böylece ABD'de dördüncü restoranını açmış oldu.

Nusret Teksas'ta
Editör: Hakan A.
09 Mart 2021 - 15:43 - Güncelleme: 09 Mart 2021 - 15:45
Dünya'nın önemli yerlerinde açtığı restoranlar, ünlü ve zengin misafirleri için yaptığı tuz ve et kesme şovlarıyla sosyal medya fenomeni olarak Dünya çapında 33 Milyonu aşan takipçisiyle ünlü Türk Nusret Gökçe şube ağına yeni bir restoran kattı. Nusret ABD'de yeni bir restoran açarak bu sayıyı 4'e çıkarmış oldu.

Emlak Pencerem - Emlak Magazin Merkezi - 9 Mart 2021 - İstanbul


Türkiye'nin önemli restoran işletmecisi Nusret, Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) şube ağına bir yenisini ekledi. Ünlü  isim Nusret, bu kez Teksas'ta yeni bir şube açtı. ABD'de Miami, New York ve Boston'da restoranları bulunan ünlü Türk Nusret Gökçe, dördüncü restoranını Dallas'ta açmış oldu.

Teksas eyaletinde yeni şubesi ile zengin, lezzetli sunumuyla şu sıralarda Nusret'in et lokantası oldukça popüler olmuş durumda. Amerikalıların "barbekünün başkenti olarak" nitelendirdiği Dallas'ta. Türkiye'nin dünya markalarından Nusret Teksas şubesini hizmete açtı. İşletme kısa sürede Dallas'ın en popüler et lokantası olarak anılmaya başladı.


Sosyal medya hesabından Teksas restoranı için bir mesaj yayınlayan fenomen isim, "Erzurum'dan Dallas kaç kilometre?" paylaşımıyla büyük ilgi gördü. Nusret Teksas restoranında yer alan bir tablo ise yoğun ilgi gördü. Gökçe'nin Scarface filminde Al Pacino'nun hayat verdiği Tony Montana karateri ve Baba filminde Marlon Brando'nun canlandırdığı Vito Corleone karakteriyle birlikte yer aldığı bir tablo da restorana asıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum