O yangının dumanları İstanbul'un her yerinden görüldü

İstanbul'da Fatih ilçesi sınırları içinde Tıp Fakültesi inşaatında çıkan yangının dumanları şehrin her yerinden görüldü.

O yangının dumanları İstanbul'un her yerinden görüldü
Editör: Hakan A.
01 Kasım 2020 - 15:35
İstanbul'da Fatih ilçesinde bulunan üniversitenin Tıp Fakültesine ait yeni bina inşaatında çıkan yangının dumanları şehrin her tarafından görüldü. Çevrede büyük korku ve paniğe neden olan yangına Olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından hızla müdahale ederek söndürdüğü gelen son dakika bilgileri arasında.

Emlak Pencerem / Güncel Haberleri  - 1 Kasım 2020 - İstanbul


İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatında yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahaleleri ile kontrol altına alınarak söndürüldü. İstanbul'da meydana gelen yangının yoğun dumanları ise kentin pek çok noktasından görüntülendi.

Yangında bir anda alev alan üst bölümlerden çıkan dumanlar şehrin en uzak noktasından görüntülendi.


istanbul yangın

Yangın ile alakalı İstanbul Büyükşehir Belediye Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından yaptığuı paylaşımında, 'Fatih ilçemizde yer alan İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ait inşaat halindeki binada çıkan yangına itfaiye ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahale edip söndürme çalışmalarına başlamışlardır.' dedi.
 

İstanbul İtfaiyesi paylaşımında ise yangına müdahalenin başladığı bildirildi. Yapılan açıklamada, 'İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ait inşaat halindeki binanın çatısında bulunan inşaat malzemeleri yanmakta. Ekiplerimiz olaya müdahale ediyor' denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum