Reklamı Geç
Oasis Designer Outlet AVM Basın Ekspres nerede, nasıl gidilir...

Oasis Designer Outlet AVM Basın Ekspres nerede, nasıl gidilir mağazaları

Nurol GYO'nun yeni AVM'si Oasis Designer Outlet AVM ( Oasis Outlet Center) yeni mağazaları, nerede nasıl gidilir ve iletişim bilgileri EmlakPencerem.com'da

28 Ekim 2016 - 12:21

AVM cenneti İstanbul yeni bir AVM'ye daha kavuşuyor. Outlet mantığı ile Nurol GYO imzasıyla İstanbul Basın Ekspress yolu üzerinde hayata geçirilen Oasis Designer Outlet AVM ( Oasis Outlet Center) açılışı 2017 Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanmış durumda. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Ekim 2016 - İstanbul

300 milyon lira tutarında bir iş hacmi yaratması hedeflenen AVM'de binden fazla kişiye istihdam olanağı sunacak. Çok sayıda dünya markasını barındıracak Oasis Designer Outlet AVM Basın Ekspress kapılarını ziyaretçilerine 2017'de açacak. Cazip kiralama stratejisiyle yatırımcısına da avantajlar sağlayacak Oasis Designer Outlet'i, günde 50 bin kişinin ziyaret etmesi hedefler arasında.

Türkiye'de ilk kez uygulanan Shop&Drive konseptiyle, tüketicileri tanıştıracak olan Oasis Designer Outlet, moda dünyasının nabzının attığı Fransa, İtalya ve İspanya'da havalimanlarının yakın çevresine kurulan ve dünyanın önde gelen markalarının outlet'lerini bir arada barındıran açıkhava AVM'leri model alınarak tasarlandı.

Oasis Designer Outlet nerede, nasıl gidilir?

Açılışı yapılan dev Oasis Designer Outlet AVM konumuyla bölgenin yeni cazibe merkezi olmay hedefiyle, Ofis yatırımları bakımından İstanbul'un en yüksek kapasiteli bölgesi olan Basın Ekspres ve çevresindeki 2 kilometrekarelik alanda günlük 5 milyonun üzerinde nüfus hareketli biçimde bölgede dolaşmakta. Oasis Designer Outlet Atatürk Havalimanı'na 6 dakika, 2018'de tamamlanması planlanan yeni havalimanına ise 12 dakika uzaklıkta konumlandırıldı.

TEM otoyolu üzerinde kurulan Oasis Designer Outlet, Türkiye'yi yeni perakende konseptleriyle tanıştıracak.

 Oasis, mevcut AVM’lerde yer alan eğlence merkezlerinden daha fazla indoor ve outdoor aktivite alanlarına sahip olacak. Bölgenin sosyal ihtiyaçları göz önünde bulundurularak açıkhava pazarı, peynir tadım günü ve pazarı, yoga festivali, pilates gibi spor etkinliklerinin yanı sıra konserler ve çeşitli sanatsal etkinlikler de “ Meydan ”da ziyaretçilerle buluşacak. Kafeler, sinema kompleksi ve spor merkezinin yer alacağı meydanda yarı olimpik havuz, basketbol sahası dışında son dönemin popüler sporu kickbox için de bir ring yer alacak.

Oasis Designer Outlet adres ve iletişim bilgileri

Adres: Evren Mahallesi, Bahar Cad. No:43-J Güneşli / İstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..